PL PL
Darmowa dostawa od 50,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kalkulator rozmiarów

Podaj swoje wymiary

obwód pod biustem
mierzony ciasno

obwód pod biustem
mierzony luźno

obwód w biuście mierzony
w pozycji pochylonej bez stanika

obwód w biuście mierzony
w pozycji leżącej bez stanika

Film instruktażowy

Pamiętaj, że w różnych krojach możesz potrzebować innego rozmiaru stanika

Różnice między rozmiarami wyrobów w różnych krojach/modelach wynikają z użycia różnych matriałów i zastosowania innych konstrukcji

Jak się zmierzyć ?

  1. Najważniejsze jest, by zmierzyć się bez stanika.
  2. Obwód w biuście mierz stojąc w pozycji pochylonej tak by tułów był ustawiony równolegle do podłogi .
  3. Pamiętaj, aby podczas mierzenia się miarka była na ciele położona równo czyli by nie była na plecach wyżej /niżej niż na biuście, co się często zdarza i powoduje zwiększenie obwodów nawet o kilka centymetrów .
  4. Miarka niech przechodzi przez najszerszy punkt biustu, jednak z pominięciem brodawek (wystające brodawki dodają nawet do 2-3 cm do obwodu w biuście, co powoduje pomyłkę o 1 rozmiar misek biustonosza).

Jak interpretować wyniki ?

Rozmiar biustonosza wyliczony przez kalkulator dotyczy tylko bielizny Ewy Michalak. Kalkulator nie liczy rozmiaru bielizny produkowanej przez innych producentów.

Pamiętaj, że rozmiar biustonosza wyznaczony przez kalkulator jest tylko rozmiarem orientacyjnym, który wskazuje, od jakiego rozmiaru powinnaś zacząć poszukiwania. Kalkulator w większości przypadków wyznacza prawidłowy rozmiar stanika (pod warunkiem rzetelnego zmierzenia się), jednak nie jest nieomylny. Najważniejsze jest, aby stanik przymierzyć i upewnić się, że dobrze leży i dobrze się w nim czujesz.

Dodatkowe wskazówki

Jeśli masz biust przypominający w pochyleniu UU bądź OO to może sie zdarzyć, że będziesz potrzebowała miski bądź dwóch więcej niż to wyszło z kalkulatora ponieważ masz biust pełny, nie dający sie skompresować, "upchnąć" w miski, zatem jego realna wielkość ma sie nijak do obwodu jaki podaje miarka

Jeśli masz biust przypominający w pochyleniu W lub 00 to może sie zdarzyć, że będziesz potrzebowała miski bądź dwóch mniej niż wyszło z kalkulatora ponieważ masz biust kompresowalny, potrzebujący mniej miejsca w miskach niz to podaje miarka. Częstokroć taki biust mają osoby po odchodzaniu lub po karmieniu

Odchudzasz się, skończyłaś karmienie ?

Jeśli jesteś w trakcie odchudzania lub niedawno zakończyłaś karmienie to pamiętaj, że Twój biust potrzebuje szczególnego traktowania. Musisz mu dać odpowiednie wsparcie stanikiem. Nie da się tego dokonać nosząc luźny w miskach stanik .

Pamiętaj - mając do wyboru miski ciut za duże a ciut za małe ZAWSZE wybierz te ciut za małe dzięki temu Twój biust będzie nie będzie miał możliwości "żyć własnym życiem"

Wszelkie kremy ujędrniające mają działanie doraźne czyli pomagają w czasie stosowania ale ich działanie nie przekłada się na trwałe zmiany

Natomiast jeśli podczas nakładania kremu wykonujesz dodatkowo masaż biustu to taka stymulacja skóry z pewnością przełoży się na poprawę jego kondycji

Ważne jednak by ten masaż nie sprowadził sie tylko do posmarowania biusty ale trwał co najmniej 10min 2x dziennie. Jak do tego dodasz naprzemienne masaże zimną/ciepłą wodą to jest nadzieja na szybszą regenerację biustu :)

Kupując w naszym sklepie internetowym zawsze masz gwarancję zwrotu pieniędzy, jeśli zakupiona przez Ciebie bielizna nie będzie Ci pod jakimkolwiek względem odpowiadać. Przez 14 dni możesz się spokojnie zastanowić, czy jesteś zadowolona z wyboru rozmiaru, fasonu i koloru. (Szczegóły w Regulaminie).

Jak dobrać rozmiar majtek?

Sprawdź tabelę rozmiarów Sprawdź
pixel